To już ostatni moment, w którym można zarejestrować swój udział w konferencji biznesowej Nauka – Biznes – Dotacje NBD 2016. Wydarzenie rozpoczyna się 14 czerwca i potrwa aż dwa dni.

Dlaczego warto przyjść na konferencję?

W ciągu dwóch dni (14-15 czerwca) odbędzie się 6 paneli tematycznych i ponad 40 prezentacji, podczas których poruszane będą takie zagadnienia, jak m.in. dotacje i dofinansowania dla firm, ścieżki rozwoju startupów, czy też rozwiązania z zakresu Business Intelligence a nawet systemów do zarządzania nieruchomościami.

Ponadto wystąpią:

Robert Gwiazdowski – doktor habilitowany nauk prawnych. Profesor prawa na Uczelni Łazarskiego, na której zajmuje się myślą polityczną, prawną i ekonomiczną oraz ekonomiczną analizą prawa. Adwokat i doradca podatkowy. Specjalizuje się w prawie podatkowym.

Marek Zuber – ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy. Absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Felietonista i ekspert m.in. dziennika „Parkiet”, tygodnia Wprost, Tok FM, Gazety Wyborczej, serwisu bankier.pl oraz stały ekspert TVN CNBC.

Jan Chadam – prezes operatora gazociągów przesyłowych Polskie LNG S.A. Doktor habilitowany nauk ekonomicznych. Pełnił funkcję prezesa w firmach Pro Futro oraz SIP-MOT, czy członka zarządu w spółce Elzab. Pracował również jako dyrektor finansowy w Grupie Kapitałowej SIPMA oraz dyrektor departamenty audytu wewnętrznego w firmie Polkomtel.

Organizatorami wydarzenia są: Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych oraz Netrix.

Zapraszamy!

Zapisz się: ldnb.pl/biznes/rejestracja