Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową oraz warsztaty doktoranckie WD2016, organizowane przez:

  • Centrum Badawczo-Rozwojowe Netrix S.A.,
  • Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Lubelskiej,
  • Instytut Elektrotechniki w Warszawie,
  • Instytut Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej,
  • Instytut Radioelektroniki i Technologii Multimedialnych Politechniki Warszawskiej,
  • Katedrę Informatyki Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji,

które odbędą się w Lublinie w ramach „Lubelskich Dni Nauki i Biznesu” (ldnb.pl) w dniach 11 – 13 czerwca 2016. Partnerem konferencji jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Gorące zaproszenie kierujemy zwłaszcza do pracowników naukowych wyższych uczelni, instytutów i centrów badawczych, doktorantów, promotorów i dyplomantów. Tegoroczna konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem Polskiego Stowarzyszenia Tomografii Procesowej oraz Komitetu Elektrotechniki Polskiej Akademii Nauk. Celem konferencji jest zgromadzenie doświadczonych i młodych naukowców oraz zachęcenie do prezentacji swoich najnowszych osiągnięć, wymiany poglądów oraz do dyskusji nad zagadnieniami związanymi z ich pracą naukową.

Tematyka konferencji jest szeroka i obejmuje prace badawcze z dziedzin nauki takich jak informatyka, tomografia, elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechatronika i bioinżynieria. Udział w konferencji jest dla wszystkich uczestników bardzo cennym doświadczeniem. Otwiera ona możliwość integracji ze środowiskiem naukowym, jak również biznesowym i wspiera rozwijanie kontaktów. Przewodniczący sesji są najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach, a obecność na konferencji jest unikalną okazją by ich spotkać i wymienić opinie o realizowanych tematach badawczych. Jeszcze raz ponawiamy nasze serdeczne zaproszenie i cieszymy się na spotkanie w Lublinie.

Jan Sikora
Dominik Sankowski
Roman Szabatin
Tomasz Rymarczyk
wraz z całym Komitetem Organizacyjnym